{{ $item.name }}
{{ $item.name }}

Yeni Gelecek Ajan Güncellemeleri Nelerdir? Ajanların Durumu

Valorant ajan güncellemeleri, Ajanların son güncel durumu Mayıs 2021 ayı son güncellemeleri görmek için haberimizin devamını okuyun.

Uzun bir süredir dikkatleri üstüne çeken Valorant, uzun süredir piyasada bulunan birçok FPS oyununa açık ara fark atmıştır. Çıkmasından bu yana oyun içi silah skinleri ve bulundurduğu bitiriş özelliği tarzında etkenler birçok oyuncunun açık ara dikkatini çekmiştir. Bunun yanında zaman zaman ortaya küçük hatalar çıkmıştır. Bu hataları düzenlemek için sürekli olarak oyuna güncelleme getirmişlerdir. Fakat pek yeterli olduğu söylenemez. Bunun yanında karakterler kendilerine has yetenekler bulundurduğundan dolayı oyunda belirli bir denge yakalamak oldukça zor bir duruma gelmiştir.

İyileştirmeler ile dengeyi sağlamaya çalışan Valorant, başka yerlerden sorun çıkmasına sebep olmuştur. Bu durum birçok kişi için zor ve usandırıcı bir durum haline gelmiştir. Tam anlamıyla oyun hatasız ve mükemmel olmadığından dolayı en son 28.05.2021 tarihinde Ajanların Durumu- Mayıs 2021 adında bir haber yayınlamışlardır.

Yeni Gelecek Ajan Güncellemeleri Nelerdir? Ajanların Durumu

Güncellemeden bahsetmeden önce daha önce bulunan diğer karakterlere göre güçsüz karakterlerin iyileştirmesini ele almaktadır. Başta Viper olmak üzere bazı karakterler diğerlerinle oranla oyun içi kullanışlı bir durumda olmadığı belirtilmiştir. Bu yazının ardından sürekli olarak Viper test edilmiş ve gelebilecek güncellemeler üzerinde düşülmüştür. Tam anlamıyla tamam olmasa da Viper önümüzdeki günlerde daha fazla kullanışlı, güçlü bir şekilde karşınıza çıkacaktır.

Basit bir ajan güncelleştirmesinden bahsedilen bu haberde Yoru, Breach, Astra ve Skye üzerinde güncelleme yapılmasından söz edilmiştir. Söz edilen güncellemelerden bazıları şu şekildedir:


-> Breach ve Skye zaman zaman oyun içinde sinir bozucu bir hal almaktadır. 3 tane kör atabilen bir yeteneğe sahip olduklarından dolayı oldukça güçlü bir konumdadır. Art arda atılan bu kör özellikleri biraz kısıtlanacak gibi gözüküyor.

-> Breach, Gözkamaştıran yeteneği ile diğer yeteneklerine oranla bir adım öndedir. Bu yeteneği diğer yetenekleri ile orantılı olacak şekilde dengelenmesi bekleniyor.

-> Yoru'nun "Fake At" yeteneği pek kullanışlı bir durumda değildir. Bunu fark eden Valorant geliştiricileri, bu yeteneği daha kullanışlı bir hale getirmeyi planlamaktadır.

-> Astra son çıkan şampiyonlardan biri olarak oldukça dengesiz bir durumda olduğu kabul edilmektedir. Yer çekim kuyusu ve kozmik bölünme başta olmak üzere çok fazla kullanışlı bir durumdadır. Dengenin bozulmasını fark eden Valorant, Astra'nın üzerine biraz giderek yeni stratejiler geliştireceğini duyurdu.


Son olarak ise Valorant, yeni bir karakteri duyurdu. Normal şartlarda Breeze haritasının gelmesi ile beraber tanıtımı geleceğini söyledi fakat hızdan daha çok kaliteli bir karakter sunmak istediğinden dolayı uzadığını açıkladı. Verilen bilgilere göre 3.0 Yaması'nda yeni karakter ile tanışabileceksiniz. Bir diğer verdiği ip ucu ise FPS oyuncularının bu karaktere aşina olduğu ile ilgilidir. Buna ek olarak açıklamanın tam ortasında birden garip şekilde semboller kullanarak haberin sonunu getirdi. Bu da oyuncular üzerinde daha fazla merak uyandırmaya başladı.

Bu heyecana ortak olmak ve oyun zevkini tamamen yaşamak için Valorant Ucuz VP Satın almak için tıklayın.

ETİKETLER: valorant
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com
playsel.com

Playsel'e Neden Güvenmeliyim? 


SEPETİNİZ BOŞ!

TOPLAM {{ getTotalItemCount() }} ADET ÜRÜN {{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
{{ item.productName }}
{{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}