{{ $item.name }}
{{ $item.name }}
Playsel | Oyunun Güvenli Adresi
  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Nasıl Yüklenir?

  Oyun Hakkında

  Valorant Nedir ?

  2020 yılının sonlarına doğru damgasını vuran ve Riot Games tarafından geliştirilen Valorant, FPS bazlı bir oyundur. Çıktıktan sonra büyük ilgi toplamaya başlayan Valorant, her geçen gün yeni güncellemeler ile kendini yenilemektedir. Sadece FPS odaklı olmayıp moba özelliği taşıyan bu oyunda, birden fazla karakterler vardır. Bu karakterlerin kendilerine has özellikleri ve yetenekleri vardır.

  Bunlara ek olarak CS:GO'da olduğu gibi silah görünümleri ( skin) vardır. Silah görünümlerini Valorant'ın kendine özel para birimi olan VP yani Valorant VP ile satın alınıyor. Satın alınan silahların görsel efektleri, animasyonları ve oyun sonu bitirişleri vardır. Bunları da Radyanit adı verilen diğer para birimi ile alabilirsiniz. Radyanit de Valorant VP'ler sayesinde açılıyor. En ucuza VP'ler içinse buradan ulaşabilirsiniz.

  Valorant Nasıl Oynanır ?

  Birden çok oyun modu ve birden çok karakter vardır. Asıl olarak Valorant, 5'er kişilik takımların birbirine karşı verdiği mücadeledir. Dereceli veya Dereceli sırasına girerek maç aranmaya başlanır. Maç bulunduktan sonra şampiyon seçimi yapılarak seçilen haritada oyun başlar. İlk oyun başladığında ve devre arasında olmak üzere toplam 40 saniye hazırlanma süresi vardır. Round aralarında bu süre 20 saniye olarak belirlenmiştir. Spike hücum yapan ve Spike hücumu bastırmaya çalışan iki takım vardır. CS:GO mantığıyla doğru orantılıdır. Toplam olarak 24 round vardır ama ilk olarak 13. roundu kazanan takım oyunu kazanır.

  Eğer 12-12 olursa ( Bu olay sadece Dereceli oyunlarda mevcuttur ) bu durumda uzatmalara gidilir. Uzatmalarda 2 el oynanır ve tekrardan beraberlik olur 13-13 olursa oyuncular beraberlik veya devam oyu verir. Beraberlik verildiği zaman hiç kimse rank kaybetmez ve oyun eşit bir şekilde biter. Çoğunluk devam oyunu verirse tekrardan iki round oynanır 14-14 olma durumunda aynı işlemler oyun bitene kadar devam eder.

  Valorant Battle Pass Nedir ?

  Türkçesi "Valorant Savaş Bileti" anlamına gelen bu bilet, verilen görevlerden kazandığınız XP'ler sayesinde silah görünümleri, silah uğurları, oyun kartları, spreyler ve unvanlara sahip olmanızı sağlıyor. Bunun yanında çok değerli olan VP ile satın alınan Radyanit de kazanabiliyorsunuz. Toplam 50 aşamadan ve 10 kademeden oluşmaktadır. Her aşamada bir ödül vererek ilerlemektedir ek olarak Savaş Bileti almayanlar için, kademelerin sonuda ödüller de dağıtılmaktadır ama Savaş Biletinin verdiği kadar vermemektedir. Savaş biletinin ortasında alırsanız geçtiğiniz aşamalardaki ödülleri alabiliyorsunuz. Sonunda alırsanız da bütün ödülleri alıyorsunuz. Son olarak 1000 VP olan bu bilet her sezon ( sezonlar her ay yenilenmektedir ) farklı silah uğurları, oyun kartları, spreyler ve unvanlara sahip olmanızı sağlıyor. Oyun içinde valorant VP fiyatları pahalı olduğundan en ucuz vp sitemiz üzerinden satın alabilirsiniz.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Nasıl Yüklenir?

  Oyuna giriş yaptıktan sonra V-Points iconuna tıklıyoruz. Karşımıza gelen ekranda Riot ve Kodlar seçeneğine tıklıyoruz. Ardından Playsel'den aldığınız kodu girip "Gönder" butonuna tıklıyoruz.
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com

  Playsel'e Neden Güvenmeliyim? 


  SEPETİNİZ BOŞ!

  TOPLAM {{ getTotalItemCount() }} ADET ÜRÜN {{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
  {{ item.productName }}
  {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}