{{ $item.name }}
{{ $item.name }}

Playsel | Oyunun Güvenli Adresi

  • Ürünler
  • Oyun Hakkında
  • Yorumlar
  • Nasıl Yüklenir?

  Oyun Hakkında

  Pubg Mobile UC

  Bilgisayarda ve telefonda olmak üzere en çok tercih edilen oyunlardan biri olan PUBG, birçok kişinin favori oyunları arasında bir numaralı sıradadır. Tencent Games bünyesinde geliştirilen bu oyun 2017 yılında bilgisayar versiyonu piyasaya sürülmüştür. Ardından geçen sürede yavaş yavaş oyuna olan ilgilinin artması ile beraber Tencent Games sadece bilgisayar ile kalmayıp, 2018 yılında telefon için PUBG: MOBILE'yi çıkarmıştır. O zamanlarda pek fazla kaliteli telefon oyunu bulunmadığından dolayı birçok kişi için ilaç niyetine geldi. O zamandan bu yana aktif bir şekilde günden güne oyuncu kitlesini büyüterek oynanmaya devam etmektedir. Siz de bu serüvene katılmak için oyunu Google Play Store veya Apple Store üzerinden indirebilirsiniz.

  PUBG Mobile UC Nedir?

  Tam açıklaması PUBG MOBİLE Unknown Cash'dir. Oyun içi skin, kutu veya silah skini gibi ürünleri satın alınırken kullanılan para birimidir. Sadece oyun içi kullanılan bu para birimini satın alabilirsiniz. En ucuz PUBG UC satın almak istiyorsanız sitemiz üzerinden güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

  PUBG Mobile UC Fiyatları

  Son zamanlarda artış gösteren fiyatlar cep yakmaktadır. Sitemiz üzerinden ucuz UC satın alabilirsiniz. Böylece oyun içinde istediğiniz skinleri kolay bir şekilde alabilirsiniz. PUBG UC fiyatlarımız şu şekildedir:

  • 530 PUBG Mobile UC->   52,50 ₺
  • 980 PUBG Mobile UC->   79,20 ₺
  • 1960 PUBG Mobile UC-> 158,40 ₺
  • 2940 PUBG Mobile UC-> 237,60 ₺
  • 3920 PUBG Mobile UC-> 316,80 ₺
  • 4900 PUBG Mobile UC-> 396,00 ₺
  • 5880 PUBG Mobile UC-> 475,20 ₺
  • 6860 PUBG Mobile UC-> 554,40 ₺
  • 7840 PUBG Mobile UC-> 633,60 ₺
  • 8820 PUBG Mobile UC-> 712,80 ₺

  Yukarıda belirtilen fiyatlar ve ürünler UC Transfer ürünleri için güncel fiyatlardan ibarettir. Yükleme talebi alındığı zaman ortalama 24 saat içinde hesabınıza yüklenecektir.

  Pubg Mobile UC Tranfer ürünlerinin ortallama yüklenme süresi 24 saattir fakat bu süreç 48 saat kadar uzayabilmektedir.

  Pubg Mobile UC Transfer ürünlerinin ortalama yüklenme sürecini aşması durumunda Maximum yüklenme süresi 48 saat olarak kabul edilir ve değiştirilemez.

  UC Transfer ürünlerimizi sipariş verdikten sonra işleme alınmadan iptal etme hakkınız mevcuttur fakat siparişler işleme alındıktan sonra iptal edilemez ve değiştirilemez.

  Pubg Mobile UC Limitinizi kontrol ettirmeden verdiğiniz siparişleriniz iptal edilir bakiyeniz Playsel üyelik hesabınıza aktarılır. 

  Transfer Limitinizi Kontrol ettirmeden verdiğiniz ürünün bakiyesi iade edilemez.

  UC Transfer ürünlerini ilk siparişinizden itibaren 30 gün boyunca maximum 5 bin ila 10 bin UC Limitiyle UC satın alabilirsiniz.

  Daha fazla transfer ürünü alamaz otomatik olarak sınırlandırılmaya girmiş olursunuz.

  Pubg Mobile UC Transfer limitine takılan hesaplar Pubg Mobile UC Kategorisinden UC Epin ürünlerimizi alabilirler UC epin ürünlerimizde sınırsız alım vardır alım sınırı yoktur ve anında teslim edilmektedir.

  Kişi siparişi verdikten sonra tüm bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılmaktadır.

  PUBG MOBİLE UC Nasıl Satın Alınır?

  Sitemiz üzerinden satın almak için ister üye olarak devam edebilirsiniz, isterseniz de üye olmadan satın alma işlemini yapabilirsiniz. Seçtiğiniz Pubg Mobile UC paketinin yanında bulunan satın al butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan sekmede eksiksiz bir şekilde oyun içi PUBG MOBİLE ID girin (Eksik veya hatalı girildiği zaman gönderme işlemi başarısız olur.). ID girdikten sonra karşınıza çıkan satın alma kısmında ödeme bilgilerinizi girdikten sonra yüklendiği zaman haber almanız için e-posta ve telefon numarası giriniz. Daha sonradan bütün işlemler tamamlanacaktır. Artık tek yapmanız gereken kısa bir süre Playsell üzerinden aldığınız Ucuz UC'nin hesabınıza yatmasını beklemektir.

  PUBG Mobile Nasıl İndirilir?

  1.) Google Play Store veya Apple Store üzerinden indirmek için aynı işlemler uygulanmaktadır. Ondan dolayı aşağıdaki işlemleri yaparak oyunu indirebilirsiniz.

  -> Google Play Store veya Apple Store sembolüne tıklayın.

  -> Açıldığı zaman üst kısımda bulunan arama kısmına tıklayın ve "PUBG: MOBILE" yazın.

  -> Yazdıktan sonra karşınıza Tencent Games'in geliştirdiği PUBG: MOBILE'ye tıklayın.

  -> Yeni açılan pencerede sağ tarafta bulunan "Yükle" butonuna basın ve indirmesini bekleyin. İndirme işlemi tamamlandığı zaman oyunu açarak üyelik işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

  PUBG MOBILE Nasıl Üye Olunur?

  Oyunu indirdikten sonra üye olmak için birden fazla seçenek bulunmaktadır. İlk olarak Facebook ile kayıt olabilirsiniz. Facebook butonuna tıkladıktan sonra sizi direkt olarak yönlendirecektir. Yönlendirdiği sayfada Facebook ile oturum açmak için E-posta ve şifre girmeniz gerekmektedir. Girdikten sonra kısa bir süre içinde doğrulama işlemi yaparak lobiye atacaktır. Gmail ile giriş yapmak için ise ilk olarak simgesine tıklayın. Karşınızda direkt olarak telefonunuzda oturum açılmış hesaplar çıkacaktır. İsterseniz direkt olarak onlarla açabilirsiniz veya yeni ekle diyerekten yeni hesap ekleyebilirsiniz. Oturum açtıktan sonra ufak bir süreninin ardından lobiye atacaktır. Son olarak ise Twitter hesabınızla bile oturum açabilirsiniz. Twitter simgesine tıkladıktan sonra karşınıza çıkan ekrana giriş bilgilerinizi girin. Eksiksiz girdiğiniz zaman sizi direkt olarak ana lobiye atacaktır.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Nasıl Yüklenir?

  https://www.midasbuy.com/midasbuy/tr/redeem/pubgm adresine giriniz. Ardından web sitesine üye girişi yapınız, üye değilseniz üye olup epin seçeneğine tıklayın. Oyuncu ID'nizi yazdıktan sonra Playsel'den satın aldığınız Epin kodunuzu girip ürününüzü yükleyebilirsiniz.
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com
  playsel.com

  Playsel'e Neden Güvenmeliyim? 


  SEPETİNİZ BOŞ!

  TOPLAM {{ getTotalItemCount() }} ADET ÜRÜN {{ getTotalPrice() | currency: currencySymbol }}
  {{ item.productName }}
  {{ item.price * item.quantity | currency: currencySymbol }}